Dzisiaj jest: 17 sierpień 2017
Imieniny obchodzą: Anita, Julianna, Jacek

Konsultacje społeczne projektu pn. „Zagłębiowska Liga Zawodowców – przebudowa obiektu z dostosowaniem pomieszczeń dla potrzeb praktycznej nauki zawodu w PCKUiP w Będzinie,  budynek nr 2”

Zarząd Powiatu Będzińskiego ogłasza konsultacje społeczne planowanego do realizacji projektu pn. „Zagłębiowska Liga Zawodowców – przebudowa obiektu z dostosowaniem pomieszczeń dla potrzeb praktycznej nauki zawodu w PCKUiP w Będzinie, budynek nr 2”. Projekt zaplanowany jest do realizacji w ramachRegionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020, poddziałanie 12.2.1 Infrastruktura Kształcenia Zawodowego - Zintegrowane Inwestycje Terytorialne.

Konsultacje odbędą się w dniach 03 kwietnia do 18 kwietnia 2017r.

Wypełniony formularz Ankiety prosimy o złożenie w formie elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Uwagi przesłane po wskazanym terminie nie zostaną uwzględnione.

Konsultacje społeczne projektu pn. „Rozwój mieszkalnictwa chronionego wraz z infrastrukturą usług społecznych na terenie Powiatu Będzińskiego – przebudowa i adaptacja obiektu w Czeladzi przy ul. Katowickiej 4”.

Zarząd Powiatu Będzińskiego ogłasza konsultacje społeczne planowanego do realizacji projektu pn. „Rozwój mieszkalnictwa chronionego wraz z infrastrukturą usług społecznych na terenie Powiatu Będzińskiego – przebudowa i adaptacja obiektu w Czeladzi przy ul. Katowickiej 4”.

Projekt zaplanowany jest do realizacji w ramachRegionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020, poddziałanie 10.2.1 Rozwój mieszkalnictwa socjalnego, wspomaganego i chronionego oraz infrastruktury usług społecznych - Zintegrowane Inwestycje Terytorialne.

Konsultacje odbędą się w dniach 10 lutego do 23 lutego 2017r.

Wypełniony formularz uwag prosimy o złożenie w formie elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Uwagi przesłane po wskazanym terminie nie zostaną uwzględnione.

Konsultacje społeczne projektu pn. „Rozwój infrastruktury przedszkolnej w Powiecie Będzińskim – przebudowa i adaptacja części istniejących pomieszczeń na oddział przedszkolny w budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Będzinie przy ul. 11 Listopada 7”

Zarząd Powiatu Będzińskiego ogłasza konsultacje społeczne planowanego do realizacji projektu pn. „Rozwój infrastruktury przedszkolnej w Powiecie Będzińskim – przebudowa i adaptacja części istniejących pomieszczeń na oddział przedszkolny w budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Będzinie przy ul. 11 Listopada 7”.

Projekt zaplanowany jest do realizacji w ramachRegionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020, poddziałanie 12.1.1 Infrastruktura wychowania przedszkolnego – ZIT (Zintegrowane Inwestycje Terytorialne).

Konsultacje odbędą się w dniach 24 listopada do 07 listopada 2016r.

Wypełniony formularz ankiety prosimy o złożenie w formie papierowej w siedzibie Starostwa Powiatowe w Będzinie,  Biuro Obsługi  Klienta, ul. Krasickiego 17 (parter)  w godzinach pracy urzędu lub przesłanie w wersji elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Ankiety przesłane po wskazanym terminie nie zostaną uwzględnione.

Konsultacje społeczne projektu „Zagłębiowska Liga Zawodowców – przebudowa obiektu z dostosowaniem pomieszczeń dla potrzeb praktycznej nauki zawodu w PCKUiP, budynek nr 1”.

Zarząd Powiatu Będzińskiego zaprasza mieszkańców do udziału w konsultacjach społecznych planowanego projektu „Zagłębiowska Liga Zawodowców – przebudowa obiektu z dostosowaniem pomieszczeń dla potrzeb praktycznej nauki zawodu w PCKUiP, budynek nr 1”.

Projekt zaplanowany jest do realizacji w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020, poddziałanie 12.2.1 Infrastruktura kształcenia zawodowego (Zintegrowane Inwestycje Terytorialne).

Konsultacje trwają w dniach od 25 lutego do 9 marca 2016 r.

Uwagi przesłane po wskazanym terminie pozostaną bez rozpatrzenia.

Pobierz pliki:

ul. Sączewskiego 6: +48 32 368-07-00 do 02