Dzisiaj jest: 27 czerwiec 2017
Imieniny obchodzą: Cyryl, Maryla, Władysław

Wyniki obrad Komisji Konkursowej w Otwartych Konkursach Ofert 2017

Wyniki obrad komisji konkursowej w otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Będzińskiego w roku 2017 w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.

W dniu 15.05.2017 r. odbyły się obrady Komisji Konkursowej w otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Będzińskiego w roku 2017 w zakresie wspierania  i upowszechniania kultury fizycznej.

W wyniku obrad Komisji Konkursowej zaproponowano przyznanie poszczególnym oferentom dotacji na realizację zadań publicznych Powiatu Będzińskiego w roku 2017 w zakresie wspierania  i upowszechniania kultury fizycznej w wysokości:

1)      „Upowszechnienie sportu wędkarskiego poprzez organizowanie zawodów wędkarskich” – oferta złożona przez Okręg PZW w Katowicach Koło PZW nr 85 KWK Paryż – 4 000,00 zł.

2)      „Upowszechnianie wędkarstwa, organizacja zawodów wędkarskich”- oferta złożona przez Okręg PZW w Katowicach Koło PZW nr 1 Będzin – 1 700,00 zł.

3)      „Dziecięca Akademia Sportu z KS Mistral w Powiecie Będzińskim” -  oferta złożona przez Stowarzyszenie Klub Sportu i Rekreacji Mistral – 3 500,00 zł.

4)      „Sport bez oporu!” – oferta złożona przez Stowarzyszenie Art-Eco Plus – 800,00 zł.

Ostateczną decyzję o przyznaniu dotacji podejmuje Zarząd Powiatu Będzińskiego w drodze uchwały po zapoznaniu się z opinią Komisji Konkursowej.

Wyniki obrad komisji konkursowej w otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Będzińskiego w roku 2017 w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.

W dniu 15.05.2017 r. odbyły się obrady Komisji Konkursowej w otwartym konkursie ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Będzińskiego w roku 2017 w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.

W wyniku obrad Komisji Konkursowej zaproponowano przyznanie poszczególnym oferentom dotacji na realizację zadań publicznych Powiatu Będzińskiego w roku 2017 w zakresie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego w wysokości:

1)      „Księga Jubileuszowa Trzecia I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie” – oferta złożona przez Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Będzinie – 3 000,00 zł.

2)      „Dzień Dziecka z Teatrem” – oferta złożona przez Stowarzyszenie Wspólnie dla Mieszkańców Żelisławic – 1 000,00 zł.

3)      „Siewierz od gara” – oferta złożona przez Stowarzyszenie Przyjaciół Miasta i Gminy Siewierz – 2 400,00 zł.

4)      „Integracja-edukacja-sport” – oferta złożona przez Stowarzyszenie Wspólnie dla Mieszkańców Żelisławic – 3 100,00 zł.

5)      „Organizacja Święta Wojska Polskiego w Dobieszowicach w 2017 roku” – oferta złożona przez Stowarzyszenie na Rzecz Zabytków Fortyfikacji „Pro Fortalicium – 2 500,00 zł.

ul. Sączewskiego 6: +48 32 368-07-00 do 02

ul. Krasickiego 17: